2022 Audi A6

40 TDI

Pret final: 28.538 €
14.269 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
14.269 EUR la primirea masinii
Tara de origine:Coreea de Sud
VIN:WAUZZZF21NN048740
Vizualizari - 3

An de fabricatie

2022/07

Rulaj

18.776 km

Cutie de viteze

Automata

Motor

1968 cm³

Despre aceasta masina

Audi A6 (40 TDI) din 2022, adusa din Coreea de Sud. Are 18.776 km la bord, motor 1968 cm³ diesel si cutie automata. Raportul oficial de asigurare nu arata niciun accident. Pretul afisat este pretul final in Moldova: include transportul, asigurarea si taxele vamale.

Marca Audi
Model A6
Versiune 40 TDI
An de fabricatie 2022/07
Vechime 4 ani
Rulaj 18.776 km
Cilindree 1968 cm³
Combustibil Diesel
Cutie de viteze Automata
Culoare Negru
Caroserie Berlina medie
Locuri 5
VIN WAUZZZF21NN048740

Dotari (46)

  • ABS
  • Monitor AV fata
  • Navigatie
  • Inchidere centralizata
  • Geamuri electrice
  • Servodirectie
  • Trapa
  • Tapiterie din piele
  • Inchidere fara cheie
  • Jante din aliaj
  • Control al tractiunii (TCS)
  • Airbag-uri laterale
  • Scaun electric (sofer)
  • Scaune incalzite (fata)
  • Climatronic
  • Oglinzi rabatabile electric
  • Airbag sofer
  • Airbag pasager
  • Oglinda retrovizoare fotocroma (ECM)
  • Comenzi pe volan
  • Senzori de parcare spate
  • Senzori presiune anvelope (TPMS)
  • Scaun ventilat (sofer)
  • Scaun electric (pasager)
  • Scaun cu memorie (sofer)
  • Control electronic al stabilitatii (ESC)
  • Airbag-uri tip cortina
  • Smart key
  • Camera de mers inapoi
  • Haion actionat electric
  • Scaune incalzite (spate)
  • Mufa USB
  • Faruri LED
  • Scaun ventilat (pasager)
  • Cruise control adaptiv
  • Senzor de ploaie
  • Volan incalzit
  • Padele de schimbator
  • Senzori de parcare fata
  • Avertizare unghi mort
  • Camera 360 de grade
  • Avertizare parasire banda (LDWS)
  • Frana de parcare electronica (EPB)
  • Head-up display (HUD)
  • Bluetooth
  • Faruri automate

Istoricul masinii

Accidente inregistrate 0
Cost total reparatii fara reparatii
Schimbari de proprietar 2
Dauna totala Nu
Avarie prin inundatie Nu
Folosita comercial Nu

Datele provin din raportul oficial de asigurare din Coreea de Sud, verificat inainte de a publica anuntul.

Din ce se compune pretul

Pretul masinii in Coreea 19.881 €
Transport standard (RoRo, ~55-70 zile) 4.500 €
Asigurare de transport 199 €
Taxa vamala 0 €
Acciza 3.090 €
Taxa pentru proceduri vamale 98 €
Brokeraj vamal 120 €
Documente si expeditie 150 €
Comision 500 €
Total 28.538 €

Transport, asigurare si taxe vamale incluse. Nu apar costuri pe parcurs.

14.269 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
14.269 EUR la primirea masinii

Solicita verificarea masinii GRATUIT

Iti trimitem raportul complet: istoric de daune, rulaj real, verificare VIN si fotografii suplimentare. Fara nicio obligatie.

La pret asemanator

Masini asemanatoare

Alese dupa buget, marca si model — in ordinea asta.

20
Fara daune

2021 Audi A6

27.389 € pret final, cu devamare
13.695 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
13.695 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, 40 TDI, culoare gri, 5 locuri, 4 ani.

  • 19.064 km
  • 1968 cm³
  • Automata

2021 Audi A6

30.005 € pret final, cu devamare
15.003 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
15.003 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, 40 TDI Quattro Premium, culoare negru, 5 locuri, 4 ani.

  • 14.090 km
  • 1968 cm³
  • Automata
20
Fara daune

2022 Audi A6

28.729 € pret final, cu devamare
14.365 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
14.365 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, 40 TDI, culoare alb, 5 locuri, 4 ani. Un singur proprietar.

  • 43.040 km
  • 1968 cm³
  • Automata

2022 Audi A6

28.474 € pret final, cu devamare
14.237 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
14.237 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, 40 TDI Quattro Premium, culoare gri, 5 locuri, 4 ani.

  • 56.850 km
  • 1968 cm³
  • Automata
20
Fara daune

2022 Audi A6

26.496 € pret final, cu devamare
13.248 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
13.248 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, 40 TDI Premium, culoare alb, 5 locuri, 4 ani.

  • 85.732 km
  • 1968 cm³
  • Automata

2022 Audi A6

27.836 € pret final, cu devamare
13.918 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
13.918 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, 40 TDI, culoare albastru, 5 locuri, 3 ani.

  • 92.238 km
  • 1968 cm³
  • Automata
20
Fara daune

2022 Audi A6

28.346 € pret final, cu devamare
14.173 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
14.173 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, 40 TDI Quattro Premium, culoare alb, 5 locuri, 4 ani.

  • 93.669 km
  • 1968 cm³
  • Automata

2022 Audi A6

29.425 € pret final, cu devamare
14.712 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
14.712 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, 40 TDI Quattro Premium, culoare gri, 5 locuri, 4 ani. Un singur proprietar.

  • 83.000 km
  • 1968 cm³
  • Automata